Aktualności

BMW Premium Selection

Dodano 30 października 2019 przez

Auto używane z salonu – nowy cykl autoDNA.pl – cz. 8

BMW Premium Selection

www.bmw.pl

BMW to jedna z bardziej popularnych niemieckich marek premium. Importerski program BMW oferuje w większości modele z niewielkim przebiegiem i młode rocznikowo i daje też dostęp do aut w innych krajach Europy. Stąd też dość wysokie ceny – na używane BMW serii 3 lub 5 potrzeba zwykle co najmniej 100 tys. zł. Wrażenie robi duża liczba ofert – ponad 2 tys., w tym także auta innych marek. Powoduje to sporą rozpiętość cenową – od kilkudziesięciu tysięcy złotych do grubo ponad 500 tys. zł. To niestety częste w przypadku programów marek premium.

Peugeot Używany Gwarantowany

www.uzywanygwarantowany.pl

To jeden z dłużej funkcjonujących na rynku programów (zadebiutował w 1999 r. jako „Okazje Lwa”). Wybrane auta można kupić z certyfikatem Dekra oraz gwarancją do 12 miesięcy. W zależności od przebiegu z autami oferowane są 2 pakiety – Premium (do 100 tys. km) i Komfort (do 200 tys. km). Auta nie mogą być starsze niż 10 lat, aby były nimi objęte. Samochody w pakiecie Premium mają większą liczbę sprawdzanych punktów w ramach weryfikacji stanu technicznego i można je wymienić na inny w ciągu 30 dni.  Można niekiedy natknąć się na bardzo tanie auta pozostawione najprawdopodobniej w rozliczeniu, np. Fiata Palio Weekend za 1600 zł bez żadnej gwarancji. W ofercie jest ok. 500 auta, z czego ponad 300 to modele Peugeot, a reszta to samochody innych marek.

Samochody używane – Dacia, Renault

www.renault.pl

Program Renault jest dostępny poprzez zakładkę na stronie importera. Blisko 700 ofert prezentuje się w czytelny i jasny sposób. Można od razu przejść do ofert z gwarancją, niską ceną lub samochodów dostawczych. Większość ofert to modele Renault, ale można natknąć się też na popularne auta innych marek (np. Volkswagen Golf). Ceny są przystępne – poza najdroższą propozycją, czyli Maserati Ghibli za 299 tys. zł, większość ofert mieści się w przedziale 40-100 tys. zł. Najtańsza propozycja to Mitsubishi Carisma za 3900 zł.

Summary
BMW Premium Selection
Article Name
BMW Premium Selection
Description
Auto używane z salonu – nowy cykl autoDNA.pl – cz. 8
Author
Publisher Name
autodna.pl
Publisher Logo
Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *