autoDNA sprawdza

Emil Frey Select

Dodano 29 stycznia 2020 przez

Emil Frey Select to program sprzedaży samochodów używanych prowadzony przez dużą grupę motoryzacyjną oferującą nowe auta Subaru, Nissana, BMW, MINI, Skody, Volkswagena, Peugeota oraz Mercedesa.

W programie znajdziemy pojazdy różnych marek z gwarancją aż do 24 miesięcy. Każdy samochód oferowany w ramach Emil Frey Select jest weryfikowany pod kątem mechanicznym i posiada certyfikat jakości podpisany przez mechanika. Dzięki temu w ofercie są tylko bezwypadkowe auta o udokumentowanym pochodzeniu, wiarygodnej historii serwisowej i odpowiednim stanie technicznym. Jeśli auto nam się nie spodoba, to w ciągu 14 dni zakupiony samochód można zamienić na inny. W razie nieprzewidzianej awarii możemy skorzystać z usługi Assistance na terenie całej Polski.

Oferty w takiej opcji dotyczą w większości dość drogich aut. W ramach Emil Frey Select dostępny jest przykładowo Mercedes CLA 200 z 2018 r. w wersji Shooting Brake, czyli po prostu kombi, za 109 900 zł. Liczba wszystkich dostępnych aut używanych w ramach grupy Emil Frey (nie wszystkie posiadają certyfikat Select) jest spora liczy ok. 900 aut. Rozstrzał cenowy jest ogromny – od Hyundaia i20 za niespełna 20 tys. zł po demonstracyjnego Mercedesa klasy G za blisko 900 tys. zł.

Firma oferuje także odkupienie obecnie posiadanego pojazdu. Wstępna wycena dostępna jest on-line po wypełnieniu formularza na stronie https://www.emilfreyselect.pl/odkup-samochodu/

Strona programu https://www.emilfreyselect.pl/ wymaga jeszcze pracy – w zakładce “Program Emil Frey Select” znajduje się jedynie 8 aut, a niektóre zdjęcia samochodów (np. wybrane egzemplarze BMW X5) to po prostu fotografie ze stron producenta. Ogólnie od strony graficznej układ witryny programu jest dość czytelny, a wyszukiwarka umożliwia filtrowanie ofert według wielu kryteriów.

Summary
Emil Frey Select
Article Name
Emil Frey Select
Description
Emil Frey Select to program sprzedaży samochodów używanych prowadzony przez dużą grupę motoryzacyjną oferującą nowe auta Subaru, Nissana, BMW, MINI, Skody, Volkswagena, Peugeota oraz Mercedesa.
Author
Publisher Name
autodna.pl
Publisher Logo
Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *