Blog
Poznań_motor_show

Poznań Motor Show

21 marca 2023

Poznań Motor Show to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie, które od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających.

Motoryzacja w najlepszym wydaniu na Poznań Motor Show

Targi motoryzacyjne w Polsce i na świecie każdego roku gromadzą rzesze miłośników branży automotive i motorcycle. Takie wydarzenia to dziesiątki specjalnie przygotowanych stref, w których wystawcy prezentują modele stanowiące przyszłość motoryzacji, a to tylko część atrakcji. Każde wydarzenie ma specyficzny charakter i nieco innych odbiorców. 

 

Czego można spodziewać się na Poznań Motor Show 2023?

W ramach jednego biletu uczestnicy targów mogą zwiedzić aż 6 stref tematycznych – samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility, caravaningową oraz detailingu. Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w 9 pawilonach stworzy łącznie ponad 100 marek i wystawców, wśród których znajdą się przedstawiciele wiodących i najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych.

 

Czy wiesz, że...

bogatą ekspozycję uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami?

 

 

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? 

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show potrwa cztery dni, od 30 marca do 2 kwietnia 2023 roku i odbędzie się tradycyjnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

 

Warto wiedzieć

Zainteresował Cię ten artykuł? Sprawdź także produkty oferowane przez autoDNA – wiodącego dostawcę raportów historii pojazdu w Europie i USA. Sprawdzenie VIN może pomóc Ci ustrzec się przed dodatkowymi kosztami związanymi z zakupem auta z nieznaną przeszłością. Serwis dostępny jest 24/7 przez cały rok. Sprawdź VIN korzystając z Internetu i posiadając numer nadwozia (VIN) pojazdu, który chcesz sprawdzić.

 

 

Summary
Poznań Motor Show
Article Name
Poznań Motor Show
Description
Poznań Motor Show to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie, które od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji zwiedzającym.
Author
Publisher Name
autoDNA
Publisher Logo