Najchętniej czytane

Sprawdź fabryczny kolor lakieru w autoDNA.pl

Dodano 12 kwietnia 2013 przez

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania, dodaliśmy w raportach autoDNA.pl możliwość sprawdzania fabrycznego koloru lakieru pojazdu.

Wystarczy, że posiadasz numer VIN samochodu, który Cię interesuje – rozkoduj go, żeby zobaczyć, jakiego koloru powinien być dany pojazd. To niezwykle przydatna informacja, bo pozwala zorientować się, czy samochód nie był powtórnie lakierowany, np. po stłuczkach czy kolizjach.

Informacje o kolorze lakieru są dostępne dla wybranych marek i modeli samochodów. Podczas sprawdzania koloru warto pamiętać, że odcień lakieru prezentowany na zdjęciu może się nieznacznie różnić od faktycznego. Wynika to często z różnych ustawień jasności monitora, światła podczas fotografowania oraz naturalnych zmian odcieni, spowodowanych długoletnim użytkowaniem samochodu (np. wyblaknięcie lakieru pod wpływem słońca). Zdjęcia nie pokazują również, czy lakier jest metaliczny czy też nie.

Zapraszamy do korzystania z raportów!

 

Zobacz, jak wygląda przykładowy raport historii pojazdu autoDNA

Przeczytaj, jak kupić raport autoDNA

Ilość komentarzy: 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. zdzich

    Kupiłem w salonie samochód koloru czerwonego a wg VIN jest beż.
    kupiłem w 02.2011 a data produkcji 2010 – czy nie było jakiegoś przekrętu ?

  2. krzysiek

    jak ustalić nr kodu lakieru w wv golf 4 kolor jest czarny naklejka w bagżniku jest nie czytelna czy można ustalić z vinu