Blog
atoDNA, program afiliacyjny

Współpraca autoDNA i portalu ogłoszeniowego samochody.pl

Dodano 11 lutego 2021 przez

Miło nam poinformować, że kolejnym partnerem w programie afiliacyjnym autoDNA został portal ogłoszeniowy www.samochody.pl

Firma jest dostępna od 40 lat na rynku motoryzacyjnym i szybko dostosowuje się do realiów i rynkowych trendów. Wszystko to dzięki nastawieniu na użytkownika a nie na podnoszenie cen za usługi.

Klientami serwisu samochody.pl są:

  • dealerzy samochodowi
  • komisy samochodowe
  • klienci indywidulani

Samochody.pl to projekt, który ma na celu skupić rynek motoryzacyjny na zasadach partnerstwa a nie rywalizacji. Jego idea to pogodzenie interesów wystawców oraz przede wszystkim stworzenie miejsca, gdzie każdy kupujący pojazd znajdzie komplet informacji w sposób czytelny, przejrzysty i profesjonalny.

Dzięki możliwości wystawienia pełnej oferty w serwisie, użytkownicy chętnie korzystają ze strony i oferta dla poszczególnych modeli i marek jest bogatsza, niż na innych portalach ogłoszeniowych. Portal umożliwia również pomoc w szukaniu ogłoszeń za pośrednictwem indywidualnych powiadomień do użytkownika na podstawie własnych preferencji np. model, marka, cena.

Wystawca nie jest związany żadną umową ani deklaracją zakupową oraz sam decyduje o ilości wystawianych ogłoszeń w zależności od własnych potrzeb i budżetu. Założenie konta i korzystanie z pełni funkcjonalności portalu nie jest związane z dodatkowymi opłatami. Płatność jest pobiera wyłącznie za wystawiane ogłoszenia i wyróżnienia. Płatność nie ma formy cyklicznej a w każdym miesiącu wystawca może zakupić lub dokupić dowolny pakiet ogłoszeń.

Dowiedz się więcej o programie afiliacyjnym autoDNA i zarabiaj na reklamie

 

Jak bezpiecznie kupić używany samochód?

 


Sprawdź VIN z autoDNA
Historia pojazdu autoDNA – dlaczego to ważne?
Jak kupić Raport Historii Pojazdu autoDNA?


 

Summary
wspolpraca-autodna-i-portalu-ogloszeniowego-samochody-pl
Article Name
wspolpraca-autodna-i-portalu-ogloszeniowego-samochody-pl
Description
Miło nam poinformować, że kolejnym partnerem w programie afiliacyjnym autoDNA został portal ogłoszeniowy www.samochody.pl
Author
Publisher Name
autoDNA
Publisher Logo
Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *