Co nowego w autoDNA

Zostań w domu, znajdź i sprawdź auto przez Internet z kodem rabatowym

Dodano 18 marca 2020 przez

Ostatnie dni wielu osobom, w tym kierowcom, wywróciły życie do góry nogami. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie znaczna część z nas zostanie w domu, a na zewnątrz będzie wychodzić tylko po niezbędne zakupy.

Handel autami używanymi, podobnie zresztą jak nowymi, na razie praktycznie zamarł. Zarówno kupujący, jak i sprzedający samochody zdecydowanie ograniczyli swoją aktywność w obawie przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Autokomisy w całym kraju tymczasowo zawieszają działalność, bo klienci zostali w domach.

W tej sytuacji można jednak aktywnie dalej szukać samochodu. Poszukiwaniom auta sprzyja fakt, że mamy sporo czasu wolnego, ale z drugiej nie wszystko da się zrobić bez wychodzenia z domu. Na szczęście część ogłoszeń ma nawet widok 360 stopni na zewnątrz i wewnątrz, co sprawia, że mamy do czynienia z doświadczeniem podobnym jak przy osobistych oględzinach. A co z weryfikacją historii pojazdu, w tym deklarowanego przebiegu czy stanu technicznego?

No właśnie, czy faktycznie? W okresie intensywnej walki z koronawirusem, a zatem przez najbliższe kilka tygodni, historię auta sprawdzisz przez internet. Wystarczy, że znasz numer VIN interesującego Ciebie auta. Jeśli numeru nie ma w ogłoszeniu, poproś sprzedawcę o jego przesłanie i za darmo sprawdź zakres dostępnych danych na temat konkretnego pojazdu dzięki autoDNA. Nie musisz robić oględzin na miejscu, aby dowiedzieć się sporo na temat używanego samochodu, bo w naszej bazie danych są odnotowywane m.in. kolizje, stan licznika, a w niektórych przypadkach znaleźć też można archiwalne zdjęcia.

autoDNA popiera akcję #zostańwdomu. W okresie prewencyjnej walki z wirusem nie warto niepotrzebnie narażać siebie i innych. Nie musisz jednak rezygnować z poszukiwania i sprawdzania stan samochodu. Dlatego przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy A4EKBSXJM7 , który uprawnia do 40% zniżki na raporty autoDNA, kod ważny jest do 31.03.2020. Jest on przydatny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających aut. Potencjalnym nabywcom pozwala szybko i bez wychodzenia z domu sprawdzić informacje na temat interesującego ich auta. Dla wystawiającego samochód na sprzedaż raport autoDNA stanowi dodatkowy dokument potwierdzający stan pojazdu, co uwiarygadnia jego ofertę i zawarty w niej opis.

Summary
Zostań w domu, znajdź i sprawdź auto przez Internet z kodem rabatowym
Article Name
Zostań w domu, znajdź i sprawdź auto przez Internet z kodem rabatowym
Description
Ostatnie dni wielu osobom, w tym kierowcom, wywróciły życie do góry nogami. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie znaczna część z nas zostanie w domu, a na zewnątrz będzie wychodzić tylko po niezbędne zakupy
Author
Publisher Name
autodna.pl
Publisher Logo
Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *