O nas

O serwisie autoDNA Serwis autoDNA to jeden z największych serwisów w Polsce i Europie oferujący możliwość sprawdzenia historii pojazdu online.

Raporty historii pojazdu autoDNA dostarczają informacje o pojazdach używanych i ich historii. Oferta serwisu obejmuje zarówno produkty własne, jak i największych światowych dostawców usług oraz informacji z branży motoryzacyjnej. Dzięki nam wielu klientów uchroniło się przed kupnem pojazdu z nieznaną lub powypadkową przeszłością.

autoDNA jest jedną z największych baz danych o pojazdach używanych. Nasza baza informacji jest jedną z największych w Europie. Prosta formuła działania oraz ciągła dostępność serwisu i bazy danych pozwala na ciągłe wykorzystanie usług serwisu z wykorzystaniem wielu nowoczesnych urządzeń oraz systemów. Po to aby wykorzystać nasze narzędzia wystarczy numer VIN pojazdu. Po jego podaniu otrzymamy informacje o dostępnych raportach i usługach.


autoDNA oferuje przeszukanie milionów rekordów o pojazdach używanych. Wszystkie informacje prezentujemy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego w postaci raportów historii pojazdu. Wiemy, że nasi klienci oczekują pełnych informacji dotyczących sprawdzanych aut. W sposób ciągły i systematyczny uzupełniamy naszą bazę danych i pozyskujemy kolejnych partnerów do współpracy aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zobacz z kim obecnie współpracujemy

autoDNA to unikalna usługa nie tylko w zakresie dostarczenia informacji o używanym pojeździe, na naszej stronie oraz raportach znajdziesz wartościowe informacje które pomogą wybrać Ci właściwe
auto. Zapraszamy do czytania naszych porad na blogu.

 

Sprawdzaj pojazdy z autoDNA, sprawdź co o nich wiemy już dziś, to nic nie kosztuje. Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.Sprawdź za darmo numer VIN
Wprowadź poprawny numer VIN