Opinie o raportach VIN

Zachęcamy do zamieszczania opinii na temat zakupionych raportów. Dodana przez Ciebie opinia, pomoże innym użytkownikom w podjęciu decyzji o wyborze konkretnego produktu a nasi konsultanci wykorzystają ją w celu usprawnienia i udoskonalenia naszych usług. Z góry dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy ponownie.
Wybrane opinie
- Piotr Lu.
Raport Historii Pojazdu autoDNA
Ocena: 5/5
Dzięki Wam nie kupiłem auta Peugeot 3008 ze skorygowanym licznikiem,sprzedający podawał 120 tyś,a w rzeczywistości pojazd miał (ma) 224tyś.Auto jest wystawione na sprzedaż w okolicach Łodzi.
- Grzegorz Wójcik
Raport autoDNA dla pojazdów z Francji
Ocena: 5/5
Szczerze polecam. Dzięki raportowi uniknąłem zakupu auto które było opisywane przez sprzedawcę jako bezwypadkowe z małymi wgnieceniami na błotniku (obecnie usuniętymi i pokrytymi nowa powłoką lakieru). Raport zawierał informację o dwóch wypadkach (na wartość ponad 1000 Euro i drugi ponad 8,5 tyś euro). Szczerze polecam korzystanie z serwisu i tą drogą chciałbym podziękować za stworzenie możliwości którą daje "autodna". Z wyrazami szacunku. Grzegorz Wójcik
- Urban
Ocena: 5/5
Kupiłem dziś raport autodna i mogę go śmiało polecić. Dostałem informację o przebiegu, wyposażeniu i przede wszystkim o tym, że samochód brał udział w kolizji. Miałem też szczęście trafić na zdjęcia, na których było wyraźnie widać, że nie była to zwykła stłuczka, tylko bliskie spotkania trzeciego stopnia z czymś dużym i ciężkim. Auto sobie odpuściłem, nie chciało mi się negocjować z gościem, który je wystawiał, zresztą nie było o co walczyć :) Za drugim razem miałem więcej szczęścia i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem używanego citroena, test na stacji diagnostycznej potwierdził, że raport nie kłamał.
Średnie oceny produktu
Typ raportu
Średnia ocena
Ilość
Raport Historii Pojazdu autoDNA
4.7
(średnia z 51 opinii)
51
Raport autoDNA dla pojazdów z Holandii
5.0
(średnia z 2 opinii)
2
Raport autoDNA dla pojazdów z Francji
4.7
(średnia z 6 opinii)
6
Raport AutoCheck
5.0
(średnia z 5 opinii)
5
Wycena pojazdu autoDNA
5.0
(średnia z 1 opinii)
1
Raport autoDNA dla pojazdów z Belgii
4.9
(średnia z 8 opinii)
8
Sprawdź za darmo numer VIN
Wprowadź poprawny numer VIN