Dekoder VIN - Checker

Zobacz, jakie to proste. W trzech krokach uzyskasz informacje o pojeździe.
VIN pojazdu jest jak ludzkie DNA - sprawdzasz raz i wiesz wszystko.

sprawdź za darmo numer VIN

Wpisujesz identyfikator

Wprowadzenie 17-znakowego numeru VIN w naszym systemie pozwoli Ci poznać historię samochodu. Pamiętaj, że identyfikator pojazdu nie zawiera liter „I”, „O”oraz „Q”.

Informacje o numerze VIN (info)

Otrzymujesz informacje o pojeździe dzięki rozkodowaniu VIN

W wyniku analizy przeprowadzonej przez Dekoder VIN, historia samochodu przestaje być zagadką.
System (VIN Checker) bezpłatnie sprawdzi Twój pojazd. Następnie na podstawie zebranych informacji sporządzi raporty, które rozwieją Twoje wątpliwości. Dodatkowo uzyskasz wiele pomocnych informacji o pojeździe.

Wybierasz interesujący Cię raport

Decydujesz się i zamawiasz szczegółowy Raport powstały dzięki algorytmom odpowiedzialnym za rozkodowanie VIN. Stworzony przez nas VIN Dekoder wyświetli raport składający się z kilku, czytelnie posegregowanych sekcji z informacjami, których dostarczył nam kod VIN.

Pamiętaj, że zakupiony raport możesz pobrać ze strony w formacie PDF. Dodatkowo otrzymasz jego kopię na podany w trakcie rejestracji adres e-mail.

Rozkoduj VIN! Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od poznania historii Twojego pojazdu!

Dekoder VIN BMW

BMW znajduje się na liście 10 najczęściej sprowadzanych do Polski aut – i nic dziwnego, cenimy tę markę za solidne wykonanie i trwałość. Szukając używanego BMW warto mieć na uwadze dekoder VIN BMW, który pozwoli na sprawdzenie historii konkretnego egzemplarza. Wystarczy mieć numer VIN, by dowiedzieć się, czy samochód był w przeszłości na przykład uczestnikiem kolizji, jakie powinien mieć wyposażenie, z którego jest rocznika, ilu miał właścicieli itp. Numer VIN BMW znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym, ale możesz szukać go również w pobliżu prawego amortyzatora, po lewej stronie na obudowie deski rozdzielczej czy na przegrodzie czołowej.

Dekoder VIN Toyota

Kilkuletnie Toyoty nie są na naszych drogach rzadkością – japońskie samochody cieszą się zaufaniem Polaków i są chętnie sprowadzane do naszego kraju z zachodu. Decydując się na sprowadzenie auta tego japońskiego producenta warto najpierw skorzystać z możliwości, jakie daje dekoder VIN Toyoty, a więc wpisując numer VIN zapoznać się z historią auta. Dzięki temu dowiesz się, czy przeszłość konkretnego samochodu jest dokładnie taka, jak opisuje ją sprzedawca. Toyota umieszcza numer VIN nie tylko w dowodzie rejestracyjnym samochodu, ale i na przegrodzie czołowej swoich aut, na obudowie deski rozdzielczej (po lewej stronie) lub za przednim kołem.

Dekoder VIN Volkswagen

Volkswagen to marka, która cieszy się zaufaniem Polaków nieodmiennie od wielu lat i zajmuje czołowe miejsce na liście sprowadzanych do Polski aut. Z wyborem modeli Volkswagena nie ma problemu, ale zanim sprowadzisz samochód do kraju, warto wykorzystać dekoder VIN Volkswagena i dowiedzieć się, czy samochód naprawdę jest taki, jakim przedstawia go sprzedawca. Numeru VIN dla konkretnego modelu szukaj przede wszystkim w dokumentach auta, ale także – w przypadku Volkswagenów – na przegrodzie czołowej, na podłodze pod tylną kanapą czy na obudowie deski rozdzielczej, po lewej stronie.

Dekoder VIN Audi

Wśród najczęściej sprowadzanych do Polski samochodów, czy to z Niemiec, czy z Holandii czy z innych krajów Unii Europejskiej, Audi znajduje się w czołowej dziesiątce. Najczęściej sprowadzamy Audi kilkuletnie, gdyż są w dobrym stanie technicznym, ale zanim sprowadzisz takie auto, warto skorzystać z możliwości, jakie daje dekoder VIN Audi i sprawdzić historię pojazdu. Numeru VIN Audi szukaj w jego dokumentach oraz na samym aucie - po lewej stronie na obudowie deski rozdzielczej. Dzięki sprawdzeniu numeru VIN szybko zorientujesz się, czy samochód jest wart zakupu i czy cena, jaką proponuje sprzedający jest odpowiednia.

Dekoder VIN Opel

Sprowadzając samochód z zagranicy lub kupując używane auto od polskiego właściciela warto zwrócić uwagę na Ople. To samochody cenione przez wielu kierowców za niezawodność i wytrzymałość. Przed zakupem samochodu z drugiej ręki koniecznie wykorzystaj dekoder VIN Opla, żeby zorientować się, jak dokładnie wyglądała historia tego konkretnego samochodu, jaki jest jego przebieg, ilu miał właścicieli, jakie wyposażenie itp. Numer VIN Opla znajduje się w dowodzie rejestracyjnym, a także – w zależności od modelu – możemy znaleźć go między innymi na przegrodzie czołowej, na podłodze przed fotelem pasażera lub obok fotela, po lewej stronie na obudowie deski rozdzielczej czy za tylnym kołem.

Dekoder VIN Ford

Co roku do Polski sprowadza się kilkadziesiąt tysięcy używanych Fordów z różnych krajów europejskich – to jedno z częściej wybieranych aut przez naszych kierowców. Zakup Forda z zagranicy może się opłacić, ale zanim podpiszesz umowę, sprawdź dekoder VIN Forda i przekonaj się, jak wygląda historia samochodu, który Cię interesuje. Dzięki rozkodowaniu numeru VIN możesz dowiedzieć się, czy pojazd brał kiedyś udział w stłuczce lub wypadku, możesz także sprawdzić jego wcześniejsze odczyty przebiegu itp. Numer VIN Forda znajdziesz między innymi na podłodze koło fotela pasażera, na przegrodzie czołowej, na obudowie deski rozdzielczej oraz oczywiście w dowodzie rejestracyjnym auta.

Dekoder VIN Renault

Na polskich ulicach możemy zobaczyć różne modele Renault – marka ta nieodmiennie od lat znajduje się na liście 10 najchętniej sprowadzanych z zagranicy samochodów. Najczęściej sprowadzamy Renault około 10-letnie, a przy aucie z takim stażem dobrze jest najpierw wykorzystać dekoder VIN Renault i sprawdzić, jaka jest historia konkretnego auta. O numer VIN Renault warto zapytać sprzedawcę, ale można go też sprawdzić na karoserii samochodu – powinien znajdować się, w zależności od modelu – w pobliżu prawego amortyzatora na wzmocnieniu bocznym, na przegrodzie czołowej, na podłodze przed fotelem pasażera, na podłodze bagażnika, a także na obudowie deski rozdzielczej.

Dekoder VIN Mercedes-Benz

Według powszechnej opinii Polaków Mercedesy to samochody warte uwagi, choć mówi się także, że nasi rodacy przeceniają niezawodność tej marki. Chętnie kupujemy starsze, używane egzemplarze, a przy takim zakupie koniecznie trzeba zorientować się, jak wygląda dokładna historia auta. Pomoże w tym dekoder VIN Mercedes-Benz – dzięki numerowi VIN sprawdzimy, czy sprzedawca podał nam dokładne informacje o swoim samochodzie. Numer VIN Mercedesa znajduje się w jego dokumentach oraz w pobliżu prawego amortyzatora, na przegrodzie czołowej, na podłodze w pobliżu fotela pasażera oraz na obudowie deski rozdzielczej.

Dekoder VIN Skoda

Jeden z częściej spotykanych samochodów na polskich ulicach to Skoda Fabia – kupujemy auta tej marki zarówno z polskich salonów, od innych kierowców, ale także sprowadzamy od kierowców z zachodu. Przy kupnie używanego auta dobrze jest wykorzystać dekoder VIN Skody i sprawdzić, czy historia auta naprawdę jest taka, jak opisuje ją sprzedawca. Sam numer VIN Skody, unikatowy dla każdego auta, znaleźć można w kilku miejscach – przede wszystkim w dokumentach samochodu, ale także na wzmocnieniu prawym bocznym, w pobliżu prawego amortyzatora, na przegrodzie czołowej czy na obudowie deski rozdzielczej.

Dekoder VIN Citroen

Wśród aut, które trafiają do Polski z zagranicy Citroen nie zajmuje co prawda czołowej pozycji, ale na liście 10 najpopularniejszych marek zwykle się znajduje. Chcąc sprowadzić do Polski Citroena, najpierw zorientuj się, czy ta transakcja Ci się opłaci – sprawdź, co pokaże dekoder VIN Citroena i jak wygląda historia pojazdu, który masz na oku. O numer VIN możesz zapytać sprzedawcy, a także sprawdzić go w dokumentach (dowód rejestracyjny) oraz na karoserii auta – powinien znajdować się na prawym wzmocnieniu bocznym, przegrodzie czołowej, a także po prawej stronie na obudowie deski rozdzielczej.

Dekoder VIN Peugeot

Francuska marka z dobrą historią, ceniona przez wielu Polaków – auta Peugeota są często wybierane przez naszych kierowców i kupowane zarówno z polskich salonów, jak i z drugiej ręki. Jeśli chcesz kupić używanego Peugeota, przyda Ci się dekoder VIN Peugeot – dzięki niemu możesz sprawdzić, jak wygląda historia pojazdu, który Cię zainteresował. O numer VIN Peugeota zapytaj sprzedającego lub sprawdź go sam – w dowodzie rejestracyjnym samochodu oraz w takich miejscach jak wzmocnienie prawe w pobliżu amortyzatora, przegroda czołowa, podłoga bagażnika, obudowa deski rozdzielczej po lewej stronie.

Dekoder VIN Seat

Seat to jedna z tych marek, których sprowadzenie do Polski z zagranicy może się opłacić – za mniejsze pieniądze można kupić auto w niezłym stanie technicznym. Zanim jednak zdecydujesz się na sprowadzenie Seata, koniecznie sprawdź, co o konkretnym samochodzie może powiedzieć dekoder VIN Seata, czyli jak wygląda historia samochodu wystawionego na sprzedaż. A gdzie znaleźć numer VIN Seata? Jest on wpisany do dowodu rejestracyjnego, ale w zależności od modelu powinien znajdować się także między innymi w pobliżu prawego amortyzatora, na przegrodzie czołowej czy obudowie deski rozdzielczej.

Dekoder VIN Mazda

Samochody tej japońskiej marki z wieloletnią tradycją nie są najczęściej wybierane przez Polaków, ale nie znaczy to, że nie kupujemy ich w ogóle. Na polskich drogach jeżdżą zarówno Mazdy z salonów, jak i kupowane z drugiej ręki. Przy zakupie używanego auta bardzo przydatny okazuje się dekoder VIN Mazdy, dzięki któremu można sprawdzić, jak wygląda historia konkretnego samochodu. VIN Mazdy można odczytać w jej dokumentach, a także w takich miejscach jak podłoga pod fotelem pasażera, przegroda czołowa, obudowa deski rozdzielczej. Sprawdzenie numeru VIN może uchronić nas przed nieudanym zakupem.

Dekoder VIN Fiat

Polacy często jeżdżą Fiatami, mimo że nie jest to marka uważana za prestiżową. Równie chętnie kupujemy auta nowe, z salonów, jak używane, choć częściej są to używane pojazdy z Polski niż z zagranicy. Przed zakupem używanego Fiata dobrze jest sprawdzić, co o danym samochodzie może nam powiedzieć dekoder VIN Fiata – jak wygląda historia konkretnego auta, jakie powinno mieć wyposażenie, jakie były wcześniejsze odczyty przebiegu. Szukając numeru VIN Fiata zwróć uwagę przede wszystkim na podłogę koło fotela pasażera, okolice prawego amortyzatora, a także podłogę bagażnika. Numer VIN znajduje się również w dowodzie rejestracyjnym auta.

Dekoder VIN Honda

Japońska marka, kojarzona głównie z samochodami o sportowym wyglądzie pojawia się na polskich drogach znacznie rzadziej niż Volkswageny czy Ople, ale nie znaczy to, że nie poszukujemy Hond na rynku samochodów używanych. Zanim kupisz używaną Hondę, koniecznie dowiedz się, jak wygląda jej historia – pomoże w tym dekoder VIN Hondy, dzięki któremu dowiesz się między innymi ilu właścicieli wcześniej miało konkretne auto, czy brało udział w stłuczkach itp. Numer VIN Hondy można odczytać między innymi na przegrodzie czołowej czy obudowie deski rozdzielczej oraz w dokumentach auta (dowód rejestracyjny).

Dekoder VIN Volvo

Kojarzona z solidnością i dobrą jakością marka pochodząca ze Szwecji co jakiś czas budzi zainteresowanie Polaków, którzy chętnie kupują używane Volvo, nie tylko od polskich właścicieli czy z polskich komisów, ale również od sprzedawców z zagranicy. Żeby nie kupić kota w worku, warto sprawdzić dekoder VIN Volvo i przekonać się, jak wygląda historia używanego samochodu, który wystawiony jest na sprzedaż. O numer VIN Volvo można zapytać sprzedawcy, sprawdzić go w dowodzie rejestracyjnym auta lub na obudowie deski rozdzielczej, słupku środkowym, przegrodzie czołowej (miejsca różnią się w zależności od modelu)  

Sprawdź za darmo numer VIN
Wprowadź poprawny numer VIN