Partnerzy

Aby zapewnić Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas usług,
nawiązaliśmy współpracę ze światową czołówką w dziedzinie weryfikacji pojazdów używanych.

Partnerstwo oznacza zaufanie. Zaufali nam najwięksi. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja?

Nasi partnerzy


VWE NAP

VWE

VWE zbiera i przetwarza informacje dotyczące pojazdów używanych, które są lub były kiedykolwiek zarejestrowane na terenie Holandii.

Wspólnie z RDW (Ministerstwo Transportu Drogowego) oraz Krajowym Rejestrem Przebiegów Nationale Auto Pas, VWE tworzy kompletną bazę danych o pojazdach i posiada dostęp do szerokiego zakresu informacji na ich temat. Do najważniejszych należy informacja o: dotychczasowych właścicielach pojazdu, parametrów oraz danych technicznych, badań technicznych, dotychczasowych przebiegów.

Wszystkie informacje pochodzą z wielu wiarygodnych i rzetelnych źródeł takich jak: Ministerstwo Transportu Drogowego, dealerzy, importerzy, ubezpieczyciele, firmy leasingowe, warsztaty samochodowe i stacje kontroli pojazdów.


forumsamochodowe - partner autoDNA

ForumSamochodowe.pl

Popularne internetowe Forum Samochodowe umożliwia internautom wymianę doświadczeń, poszukiwanie i pomoc w zakupie samochodów oraz zakres wsparcia dla zmotoryzowanych użytkowników poprzez Internet. Jest też ogromnym zasobem informacji o tematyce motoryzacyjnej w bardzo szerokim ujęciu: problemy techniczne, najnowsze wiadomości, relacje z imprez motoryzacyjnych, galerie zdjęć, testy samochodów, fora poszczególnych marek samochodów, słownik motoryzacyjny i wiele innych. Zapraszamy do wymiany doświadczeń! www.forumsamochodowe.pl.


autodoradca - partner autoDNA

Autodoradca.pl

Autodoradca.pl to portal, w którym doświadczeni fani motoryzacji, pracownicy salonów samochodowych i dealerów aut doradzają, jak wybrać samochód. Specjaliści z portalu we współpracy z klientem wiedzą, jak dopasować samochód do Twoich oczekiwań, a właścicielom pojazdów pomagają wycenić i sprzedać auto, polecają dobre stacje obsługi i punkty z akcesoriami motoryzacyjnymi.

Fani motoryzacji znajdą w serwisie Autodoradca.pl niezbędne informacje o finansowaniu zakupu samochodu, ubezpieczeniu, a także ciekawostki z branży motoryzacyjnej i przydatne poradniki.


motostat - partner autoDNA

Motostat

Motostat to serwis, dzięki któremu można przygotowywać dokładne kalkulacje wydatków na
samochód (benzyna, naprawy, przeglądy, ubezpieczenie, części zamienne itp.). Serwis udostępnia
również moduł przypomnień, który w odpowiednim czasie przypomina o konieczności wykonania
przeglądu, wymiany oleju i innych zadaniach, które chcesz wykonać w związku z eksploatacją
samochodu.

Motostat to także niezwykle przydatna baza danych, w której znajdziesz informacje o średnim
zużyciu paliwa na 100 kilometrów dla danego modelu samochodu. Dane wprowadzane są
przez użytkowników serwisu, odzwierciedlają faktyczne spalanie, a nie parametry podane przez
producentów. Dzięki temu możesz wybrać samochód, który będzie najbardziej ekonomiczny
w eksploatacji.


bezwypadkowe - partner autoDNA

bez-wypadkowe.net

Bez-wypadkowe.net to forum poświęcone pomocy w zakupie używanych samochodów. Duża i niezwykle aktywna społeczność (ponad 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników) każdego dnia wymienia się doświadczeniami, związanymi z zakupem aut używanych, doradza kupującym, na co zwrócić uwagę przed zakupem auta. Dzięki pomocy użytkowników forum możesz być pewny, że nie kupisz pojazdu, który nadaje się tylko na złom lub zagraża Twojemu bezpieczeństwu.

Forum bez-wypadkowe.net to miejsce dla tych, którzy przymierzają się do zakupu samochodu i chcą upewnić się, że podejmują dobrą decyzję.


Polska Izba Motoryzacji - partner autoDNA

Polska Izba Motoryzacji

Polska Izba Motoryzacji to najważniejsza w branży organizacja, skupiająca małe i duże przedsiębiorstwa, związane z motoryzacją, a więc dealerów samochodów, producentów wyposażenia, stacje kontroli, organizacje eksperckie i wiele innych.

Organizacja współpracuje między innymi z Ministerstwem Gospodarki, Szkołą Główną Handlową, Urzędami Miast i Urzędami Marszałkowskimi, jest także organizatorem Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej oraz AutoEvent – dorocznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego.

autoDNA jest członkiem Polskiej Izby Motoryzacji od listopada 2012 roku.


mobilekspert - partner autoDNA

mobilEkspert.pl

mobilEkspert.pl to grupa wykwalifikowanych ekspertów, którzy pomogą Ci sprawdzić samochód przed zakupem. Wystarczy, że zamówisz raport na stronie mobilEkspert.pl, a fachowiec pojedzie z Tobą obejrzeć samochód – sprawdzi jaki jest stan karoserii i grubość lakieru, oceni, czy auto nie jest powypadkowe, nie ma przekręconego licznika, zwróci uwagę na ewentualne ślady po naprawie karoserii. Eksperci z mobilEkspert.pl oceniają także mechanikę i elektrykę samochodów, przeprowadzają jazdy próbne, mogą również obejrzeć wybrany przez Ciebie samochód w warsztacie.

Korzystając z mobilEkspert.pl możesz sprawdzić samochód z drugiego końca Polski i nie musisz po niego jechać – eksperci działają także na odległość, a zamówiony raport przesyłają w ciągu 24 godzin.


Agencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Nadzoru Transportu - partner autoDNA

VOSA

VOSA (Agencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Nadzoru Transport) to operator jednej z największych baz danych akcji serwisowych producentów. Jej zadaniem jest m.in. badanie wypadków samochodowych oraz wykonywanie usług, które poprawiają standardy badań techniczny pojazdów.

VOSA przeprowadza też dochodzenia w sprawach wypadków i zapewnia szeroki zakres działań edukacyjnych i doradczych, w ramach których oferuje seminaria, publikacje, a także filmy dotyczące przepisów ruchu drogowego.


autocheck - partner autoDNA

AutoCheck

Amerykański serwis, dostarczający raporty historii pojazdu, pochodzące z kilkudziesięciu tysięcy zaufanych źródeł (m.in. Urzędów Komunikacji z USA i Kanady, Departamentów Policji, Straży Pożarnej, stacji kontroli pojazdów, autoryzwanych stacji obsługi). Baza Experian Automotive to aż cztery miliardy rekordów dla pół miliarda pojazdów. To największa na świecie baza informacji o pojazdach używanych.

Technologia Experian obsługuje kilka najlepszych witryn motoryzacyjnych m.in. eBay Motors, CarsDirect.com, CarMax.com i NADAguides.com

Żeby dowiedzieć się, co zawierają raporty AutoCheck, przejdź do sekcji „Przykładowe raporty”.


Nie jesteśmy wyłącznie narzędziem służącym do rozkodowywania numerów VIN.
Jesteśmy częścią wspólnoty, która troszczy się o to, abyś dokonywał trafnych wyborów.

Sprawdź za darmo numer VIN
Wprowadź poprawny numer VIN