Aktualności

Auto elektryczne? Dziękuję, poczekam z zakupem kilka lat

Dodano 25 lipca 2017 przez

Czy warto obecnie inwestować w zakup samochodu elektrycznego? Niekoniecznie. Wszystko wskazuje na to, że dopiero po 2020 r. ceny aut na prąd znacząco spadną, zaś liczba punktów ładowania wzrośnie do takiego poziomu jak stopień nasycenia rynku punktami tankowania LPG.

Czytaj więcej

Aktualności

Akcyza na auta i podatki za paliwo na razie bez zmian

Dodano 19 lipca 2017 przez

podatki za paliwo

Mimo wcześniejszych zapowiedzi akcyza na auta z importu zostaje bez zmian. Nie będzie też zapowiadanej w ubiegłym tygodniu podwyżki cen paliw o kilkanaście groszy na litrze. Zła wiadomość jest taka, że zamiast akcyzy może niedługo wejść roczny podatek dla właścicieli ponad 10-letnich aut.
Czytaj więcej

Aktualności

Akcyza na auta na razie bez zmian, ale w górę podatki za paliwo

Dodano 12 lipca 2017 przez

podatki za paliwo

Na przełomie czerwca i lipca kierowcy dostali dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że akcyza na auta z importu zostaje bez zmian, a zła, że jesienią nawet o kilkanaście groszy na litrze mogą wzrosnąć ceny paliw. A zamiast akcyzy może niedługo wejść roczny podatek dla właścicieli ponad 10-letnich aut.
Czytaj więcej

Chcę kupić samochód
samochody hybrydowe

Samochody hybrydowe w Polsce 2017 – przegląd modeli

Dodano 10 lipca 2017 przez

samochody hybrydowe

Samochody hybrydowe od dawna kusiły nas niskim spalaniem, ale odstraszały ceną. Na szczęście w miarę popularyzacji tej technologii wśród producentów aut, rośnie liczba dostępnych modeli hybrydowych oraz spada ich cena. Czy już dzisiaj stać nas na samochody hybrydowe? Jak najbardziej! Auto z napędem hybrydowym możemy kupić już za 20 tys. zł!
Czytaj więcej

Mam już samochód

Olej silnikowy – dlaczego i jak powinniśmy o niego dbać

Dodano 3 lipca 2017 przez

Olej silnikowy

Właściwy, regularnie wymieniany i utrzymywany na odpowiednim poziomie olej silnikowy, daje nam szansę na długą eksploatację nawet najbardziej wyżyłowanej jednostki napędowej i powiązanego z nią osprzętu.

Czytaj więcej