Aktualności

Chcesz kupić auto pochodzące z Estonii?

Dodano 17 stycznia 2018 przez

Sprawdź historię pojazdu z Estonii z nowym raportem autoDNA. 

Dzięki szczegółowym informacjom z Estońskiego Zarządu Dróg, unikniesz rozczarowań i uciążliwych komplikacji przy rejestracji pojazdu.   

Czytaj więcej

Aktualności

Tygodnik „Motor” potwierdza: warto sprawdzać VIN z autodna.pl

Dodano 9 stycznia 2018 przez

Dziennikarze tygodnika „Motor” w numerze 51-52 postanowili przyjrzeć się temu, czy warto sprawdzać VIN samochodu kupowanego na rynku wtórnym. Chociaż w swoim artykule dziennikarze „Motoru” wymienili kilka stron, na których można sprawdzać VIN, to finalnie skorzystali z raportu naszego serwisu – autodna.pl. Czy dziennikarze „Motoru” byli zadowoleni? Jak autodna.pl zweryfikowało przeszłość sprowadzanej z Belgii Toyoty Auris?

Czytaj więcej

Aktualności

Bezpieczny samochód – najważniejsze systemy bezpieczeństwa w autach

Dodano 3 stycznia 2018 przez

Każdy z nas chciałby mieć bezpieczny samochód. Życie i zdrowie nasze oraz bliskich nam osób jest przecież bezcenne. Potrzebę tę, coraz skuteczniej, starają się spełniać koncerny motoryzacyjne. Można odnieść wrażenie, że na polu poprawy bezpieczeństwa toczy się dzisiaj w branży motoryzacyjnej najbardziej intensywny wyścig zbrojeń. Sprawdźmy zatem, co oferują nam inżynierowie.

Czytaj więcej

Aktualności

Smart repair – szybkie naprawy, ale nie dla wszystkich

Dodano 27 grudnia 2017 przez

Warsztaty smart repair to odpowiedź na potrzeby osób, które chciałyby usuwać usterki w pojazdach szybko i za niewielką cenę. Niestety firmy tego typu rozwiążą tylko niewielką część problemów, z jakimi borykają się kierowcy.

Czytaj więcej