autoDNA sprawdza

Das WeltAuto

Dodano 9 października 2019 przez

Auto używane z salonu – nowy cykl autoDNA.pl – cz. 5

Das WeltAuto to importerski program sprzedaży aut używanych prowadzony przez Grupę Volkswagena. Obejmuje głównie 3 marki – Skodę, Volkswagena i Seata. Dwie pierwsze są bardzo popularne w Polsce i od lat pozostają jednymi z najchętniej importowanych do Polski samochodami z drugiej ręki. Das WeltAuto ma ambicje być rozpoznawalnym na szeroką skalę programem, które oferuje pewne i sprawdzone samochody używane. Za jej pośrednictwem można kupić nie tylko Volkswageny czy Skody, ale także pojazdy innych producentów – Opel, Ford, BMW, Audi, Renault, Toyota, Mercedes, a nawet Porsche.

Das WeltAuto to niezależna strona linkowana ze stron importera, który nie szczędzi środków na jej rozwój. Program stara się wyróżnić z gąszczu innych propozycji. Korzysta m.in. z funkcjonalności popularnego serwisu Otomoto, gdzie znajduje się w dodatkowym filtrze w wyszukiwarce serwisu pod kategorią oferty z programów aut używanych. Wszystkie oferowane pojazdy objęte są gwarancją na maksymalny okres 3 lat w ramach trzech pakietów dobieranych w zależności od wieku i przebiegu auta. Minimalny okres ochrony wynosi 1 rok. Jeśli w tym okresie dojdzie do awarii, to pojazd jest naprawiany w ASO wybranej marki na terenie całej Unii Europejskiej oraz Norwegii i Szwajcarii przy użyciu oryginalnych części.

Przed sprzedażą każdy samochód przechodzi dokładną kontrolę obejmującą aż 117 punktów. Certyfikat Das WeltAuto stanowi potwierdzenie, że oferowane w programie auta zostały szczegółowo zweryfikowane, a także posiadają sprawdzoną historię oraz przebieg. Klienci mogą skorzystać z przeznaczonych specjalnie dla nich ofert finansowych. Dużym atutem jest szeroka dostępność punktów sprzedaży – w programie uczestniczy aż 55 salonów w całej Polsce. Na początku stycznia 2018 r. dostępnych było ok. 1400 używanych aut. Wyróżnikiem programu jest też niespotykana nigdzie indziej możliwość wymiany samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu na inny.

Das WeltAuto jest ciekawy i dopracowanym programem, który dynamicznie się rozwija i z pewnością będzie jednym z wiodących w Polsce dzięki popularności Skody i Volkswagena w naszym kraju.

Summary
Das WeltAuto
Article Name
Das WeltAuto
Description
Auto używane z salonu – nowy cykl autoDNA.pl – cz. 5 Das WeltAuto to importerski program sprzedaży aut używanych prowadzony przez Grupę Volkswagena. Obejmuje głównie 3 marki – Skodę, Volkswagena i Seata. Dwie pierwsze są bardzo popularne w Polsce i od lat pozostają jednymi z najchętniej importowanych do Polski samochodami z drugiej ręki. Das WeltAuto ma ambicje być rozpoznawalnym na szeroką skalę programem, które oferuje pewne i sprawdzone samochody używane. Za jej pośrednictwem można kupić nie tylko Volkswageny czy Skody, ale także pojazdy innych producentów – Opel, Ford, BMW, Audi, Renault, Toyota, Mercedes, a nawet Porsche.
Author
Publisher Name
autodna.pl
Publisher Logo
Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *