autoDNA sprawdza
skyselection

Czym jest program „Mazda Skyselection”?

11 kwietnia 2023

Mazda Skyselection to program idealny dla osób, które poszukują wysokiej jakości, renomowanych i sprawdzonych samochodów używanych. Rozwiązanie to pozwala nabyć auto z salonu Mazda Skyselection i cieszyć się wysoką jakością i bezpieczeństwem podczas bliższych i dalszych podróży. Co warto wiedzieć o programie? Wyjaśniamy poniżej.

 

Co to jest program „Mazda Skyselection”?

Kierowcy, którzy poszukują sprawdzonych pod względem technicznym pojazdów, mogą je nabyć dzięki programowi Skyselection. To autorski program Mazdy, który pozwala nabyć pojazd po wcześniejszej dokładnej kontroli pod kątem stanu technicznego oraz stanu prawnego auta. Wszystkie auta w programie są używane, ale maksymalnie 7-letnie i z przebiegiem co najwyżej 150 000 km. Dzięki temu rozwiązaniu nowi właściciele mogą cieszyć się bezpieczną eksploatacją zakupionego auta. Rozwiązanie to ma wiele korzyści — to nie tylko dostępne jazdy testowe oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnego finansowania, ale też dobra opcja dla osób, które chcą pozbyć się własnego auta. Jest to także bezproblemowa sprzedaż posiadanego samochodu.

 

Dla kogo skierowany jest program?

Program realizowany przez dealerów Mazda Skyselection na terenie całego kraju jest skierowany do osób, który poszukują samochodów używanych renomowanych producentów, a jednocześnie zależy im na zakupie samochodu ze znakiem jakości Skyselection. Program znajdujący się w ofercie dealerów Mazda to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy sprawdzonym samochodem używanym, a jednocześnie chcą bez większych problemów nabyć nowe auto.

 

 

W programie Skyselection znajdują się różne samochody ze znakiem jakości – auta wystawione są na aukcjach internetowych, ale też na stronie producenta. Dzięki temu wybór i zakup auta nie sprawia większych problemów. Wielu klientów zwraca również uwagę, że nie muszą trudzić się sprzedażą swojego, gdyż w ramach programu Skyselection, producent prowadzi odkup samochodu klienta.

 

Finansowanie w programie

Klienci zainteresowani kupnem samochodu używanego mogą skorzystać z różnych form finansowania. Mazda gwarantuje atrakcyjne finansowanie – program Skyselection oferuje tu wiele możliwości. Dzięki temu transakcja przebiega w bezpiecznych warunkach i dodatkowo w wygodnej formie, dopasowanej do możliwości i potrzeb klienta. Osoby zainteresowane kupnem auta mogą nabyć je za gotówkę, ale też korzystając z kredytu czy leasingu. Osoby, które chcą sprzedać dotychczasowe auto, mogą skorzystać z opcji odkupu samochodu.

Wybór odpowiedniej formy finansowania nie jest trudny, aczkolwiek powinien być indywidualną decyzją każdego klienta. Chcąc zyskać pewność, że będzie ona właściwa, osoby zainteresowane skorzystaniem z programu mogą skorzystać z usług doradców — dealerzy zapewniają fachową pomoc przy poznaniu warunków finansowania, ewentualnych dodatkowych kosztów do poniesienia, ale też dopełnieniu wszelkich formalności.

 

Jak sprawdzane są samochody w programie Mazdy?

Samochody ze znakiem jakości Skyselection są dokładnie analizowane przez doświadczonych specjalistów. W ofercie znajdują się różne samochody używane, jednak wszystkie mają starannie sprawdzony stan techniczny i prawny.

 

Informacja

Samochody w programie Mazdy są weryfikowane pod względem stanu technicznego.

 

Wykwalifikowani i doświadczeni eksperci poddają je ocenie technicznej — weryfikacji poddaje się 100 punktów kontrolnych. Poza kontrolą stanu technicznego jest sprawdzony stan prawny. Dzięki temu kierowcy decydujący się na skorzystanie z programu mają pewność, że oferowane wyłącznie są pojazdy warte zakupu.

 

Jakie pojazdy są dostępne w programie?

W programie Skyselection znajdują się używane samochody różnych marek. Główną kategorię stanowią używane auta japońskiego producenta. Oferowane są różne modele marki Mazda i nie tylko, dzięki czemu każdy klient może znaleźć auto właściwie dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych, tak aby cieszyć się z jazdy sprawdzonym samochodem używanym.

 

Mazda

W asortymencie samochodów używanych marki Mazda znajdują się różne modele. To, co wyróżnia ofertę producenta to fakt, że są one dostępne w różnych wariantach pod względem parametrów — są wyposażone w różnej mocy silniki, mają różny napęd czy są zasilane różnego rodzaju paliwami. Bogata oferta modeli ze znakiem jakości Skyselection pozwala również dopasować auto pod względem nadwozia i wyposażenia. Jest to szczególnie ważne dla wymagających klientów — mogą oni bowiem nabyć w programie Skyselection samochody bogato wyposażone, jednak w znacznie niższej cenie.

 

Inne marki

Decydując się na zakup używanego samochodu od dealerów Mazda, klienci mogą pozostawić dotychczasowe auto w rozliczeniu. W efekcie w ofercie używanych samochodów z gwarancją jakości znajdują się również modele innych producentów. Co ważne — tak samo, jak samochody Mazda, są one weryfikowane pod względem technicznym i prawnym, dzięki czemu sprzedawca daje gwarancję jakości.

 

Informacja

Wszystkie auta, bez względu na pochodzenie, są poddawane gruntownej ocenie technicznej i prawnej — jeśli spełniają założone warunki, są dołączane do oferty dealerów.

 

 

Zalety programu Skyselection

Program Skyselection to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu, że jest to program aut używanych prowadzonych przez renomowanego producenta, klienci mogą w pełni zaufać sprzedawcy. Wbrew pozorom, kwestia zaufania osobie oferującej auto na sprzedaż jest niezwykle ważna, stąd gwarancja. Zakup używanego samochodu staje się dzięki niej znacznie bardziej bezpieczny. Czym więc wyróżnia się program Skyselection?

  • pewność wysokiej jakości — samochody marki, jak i innych producentów są poddawane surowej kontroli pod kątem stanu technicznego, ale też weryfikowany jest ich stan prawny. Wszystko to sprawia, że wszelkie szczegóły dotyczące nabytego auta nie stanowią żadnych tajemnic przed nowym nabywcą. W programie znajdują się samochody używane, ale maksymalnie 7-letnie i z przebiegiem co najwyżej 150 000 km, które wyróżnia sprawdzony stan techniczny – dealerzy dają gwarancję jakości,
  • bogata oferta — w asortymencie dealerów programu Skyselection nie są oferowane wyłącznie samochody marki Mazda, ale też innych producentów,
  • atrakcyjne finansowanie — program Skyselection umożliwia nabycie auta na wiele różnych sposobów, dzięki czemu cały proces przebiega szybko, bezpiecznie i bez większych trudności. Doradcy u dealera zapewniają pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania, ale też w dopełnieniu wszelkich formalności podczas zakupu samochodów używanych,
  • odkup samochodu klienta — „wiemy, jak wielu klientów ceni sobie możliwość szybkiej i bezproblemowej sprzedaży samochodu”, informuje Mazda Motor Poland na stronie internetowej. Dlatego w ramach programu Skyselection oferuje możliwość odkupu samochodu klienta, bez względu na markę,
  • możliwość jazdy testowej — najważniejsze jest zadowolenie klientów, a to zyskuje się, oferując im wyłącznie samochody używane dopasowane do ich potrzeb. Jazdy testowe pozwalają nie tylko sprawdzić samochód i jego zachowanie w praktyce, ale też wypróbować różne modele samochodów używanych,
  • gwarancja — każdy samochód ze znakiem jakości Skyselection jest objęty 3-miesięczną gwarancją z możliwością jej przedłużenia aż do 2 lat.

 

Wady programu

Czy program dealerów Mazda Skyselection, umożliwiający nabycie używanego auta po wcześniejszej dokładnej kontroli technicznej i prawnej, ma jakieś wady? Każdy klient pewnie inaczej oceni współpracę z marką – to również kwestia zaufania i wcześniejszych doświadczeń – jednak bogata oferta producenta Mazda Motor Poland sprawia, że ewentualne wady są niewielkie. Program obejmuje zasięgiem całą Polskę, jednakże może nie być dostępny w ofercie każdego dealera.

Wybierając samochody używane dostępne w ramach programu Mazda Skyselection klienci mogą nabyć certyfikowane auta, ze sprawdzoną historią pojazdu, weryfikacją stanu prawnego i technicznego. Nawet jeśli chodzi o samochody ze znakiem jakości warto mimo wszystko zachować czujność.

Klient, który chce zyskać dodatkową pewność, że wybrane auto nie kryje przed nim żadnych tajemnic, może zdecydować się na sprawdzenie auta w naszym serwisie AutoDNA. W tym celu potrzebny jest jedynie numer VIN – można go uzyskać od dealera, który z pewnością bez większego problemu udostępni informację. Dzięki temu można nie tylko sprawdzić rzeczywisty przebieg i wykonane naprawy, ale też dokonać kontroli pod kątem wskazań licznika czy obejrzeć archiwalne zdjęcia. Oczywiście oferowane w programie auta spełniają oczekiwania najbardziej wymagających, jednak przeznaczając na samochód często niemałą kwotę, warto mieć pewność podjęcia właściwej decyzji. Skorzystanie z usług autoDNA będzie więc rozsądnym wyborem.

 

It is good to know

Sprawdź VIN za darmo wybranego pojazdu w serwisie autoDNA, wiodącym na rynku narzędziu do dekodowania VIN. Wystarczy do tego jedynie numer VIN. W raportach, dotyczących używanych aut można znaleźć informacje, które pozwolą sprawdzić, czy sprzedawca mówi prawdę czy też nie. W raporcie można znaleźć dane na różny temat. Jednym z nich jest historia pojazdu czy bazy skradzionych pojazdów. Sprawdzenie VIN możesz wykonać przez cały rok 24/7.

 

 

Summary
Czym jest program "Mazda Skyselection"?
Article Name
Czym jest program "Mazda Skyselection"?
Description
Mazda Skyselection to program idealny dla osób, które poszukują wysokiej jakości, renomowanych i sprawdzonych samochodów używanych. Co warto o nim wiedzieć?
Author
Publisher Name
autoDNA
Publisher Logo